Roman Pazur Wojciechowski
Roman Pazur Wojciechowski

Współpracowali razem już w latach 80. w różnych projektach muzycznych. Ponowne spotkanie nastąpiło w 2003 roku i wtedy zaczęła się bliższa współpraca.

W 2006 i 2007 wspólnie organizowali "Muzyczny Non Stop" w Międzyzdrojach, gdzie brali udział zaproszeni goście (m.in. Magda Piskorczyk, Cree, Śląska Grupa Bluesowa, Aicja Janosz, Janusz Hryniewicz i inni).

Oprócz programu bluesowo rockowego koncertują z programem pod nazwą "Yesterday", na który składają się utwory The Beatles we własnej aranżacji.

W 2008 roku powstał wspólny projekt "Pazur śpiewa Niemena" z najbardziej znanymi piosenkami tego kultowego artysty. Tutaj również powstała inna, akustyczna aranżacja dająca niespotykany bluesowy klimat.

Więcej na stronie: pazur.zanet.pl

Festiwal bluesowy "Blues na Siewierskim Zamku"

Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu bluesowego, którego 1 edycja odbyła się w 2013 roku w Siewierzu na dziedzińcu ruin zamku książęcego. Malownicza sceneria i wspaniała atmosfera przyciągnęła mnóstwo fanów bluesa z całego Śląska. Było to zachętą do zorganizowania 2-giej edycji w 2014 roku, która również była znakomicie przyjęta przez publiczność i wykonawców.

Więcej na stronie:
facebook.com/bluesnasiewierskimzamku

 

        

Magda Piskorczyk
Magda Piskorczyk

Współpraca z Magdą Piskorczyk rozpoczęła się na "Muzycznym Non Stopie" w Międzyzdrojach. Spotkanie to zaowocowało stałą współpracą od końca 2007 roku. Od tego czasu zagrali razem wiele koncertów w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii.

Więcej na stronie: magdapiskorczyk.com

Hokus
Hokus

Od 2002 roku koncertuje z grupą "Hokus", którą tworzą muzycy Easy Rider – Jacek Gazda i Jarek Wodziński oraz wokalista i gitarzysta Olek Górny. Od tego czasu zagrali wspólnie kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Obecnie powstaje nowy projekt muzyczny "Tribute to Nalepa".

Więcej na stronie: hokusband.com

Muzyka instrumentalna
Symphony for Meditation

Od połowy lat 90. zajmuje się komponowaniem i nagrywaniem muzyki instrumentalnej. Pierwsza produkcja "Cairo" ukazała się jeszcze w formie kasety audio. Była zainspirowana rocznym pobytem w Egipcie. Bardzo dobre recenzje w prasie stały się zachętą do pracy nad następnymi projektami.

W dalszej kolejności powstała płyta "Kołysząc ciszę" (wydawnictwo św. Pawła), której nakład był już dwukrotnie wznawiany. Ponadto od roku 1999 ukazały się jeszcze 3 płyty z muzyką relaksacyjną "Voice of Nature", "Cafe Sunset" i "Symphony of Meditation" wydane przez niemieckie wydawnictwo Ara Records.

Obecnie kończy pracę nad następną produkcją w stylu chillout.

Muzyka pop
Antonio Gill

Projekt z niemiecką wokalistką pop Elena w roku 2006 (własna kompozycja i aranżacja).

Produkcja z kubańskim wokalistą Antonio Gill w roku 2005 (własna kompozycja i aranżacja).

Zapalcie świece
Zapalcie świece

Nagranie utworu i produkcja teledysku "Zapalcie świece" do tekstu Nataszy Kielak poświęconego ofiarom tragedii zawalenia się hali targowej w Katowicach w styczniu 2007 z udziałem ok. 30 aktorów Śląska i Zagłębia (własna kompozycja i aranżacja).

Więcej na stronie Teatru Śląskiego